Bel Tipi Turnike Sistemi

Bel Tipi Turnike Sistemi

Yaya geçiş noktalarının güvenli ve düzenli hale getirilmesinde tercih edilen Turnike Sistemleri Bel tipi turnike, vip turnike, boy turnike, yaprak turnike gibi farklı model ve versiyonlara sahiptir. Aşağıda Bel tipi turnike sistemlerimizi oluşturan modelleri göreceksiniz. Tercih ettiğiniz ürünü tıkladığınızda ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Tercih konusunda yardım almak için firma irtibat numaralarımızdan firma personelimize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Bel Tipi Turnike Sistemi

Bel Tipi Turnike Sistemi Model 303; İnceleyeceğiniz Turnike modelimiz Düz kapaklı ve çift ayaklı Turnike Sistemi modelimizdir. Yüksek sirkülasyonu kaldırabilecek kendi koridorunu oluşturabilen çeşitli okuyucu sistemleri ile çalışabilen paslanmaz çelik turnike sistemidir. Yaya geçiş noktanızın güvenliğini ve yapınızın değerini arttırmak için dizayn edilmiştir. Ayrıntılar.

Bel Tipi Turnike Sistemi Model 303A; İnceleyeceğiniz Turnike Sistemi modelimiz 303 modele göre farkı kapak yapısıdır. 20 derece açılı kapak yapısıyla kart okuyucu ve parmak izi okuyucu sistemlerine daha doğru bir okutma açısı ve zemini oluşturur. Okutma işlemlerinde elin almış olduğu ergonomik yapı düşünülerek imal edilen modelimiz çift ayaklıdır, kendi geçiş koridorunu oluşturacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıntılar.

Bel Tipi Turnike Sistemi Model 323; Her yerde karşılaşabileceğiniz tarzdaki Turnike görüntüsünden sıkılanlar için dizayn edilmiş farklı bir Turnike Sistemi modelimizdir. Görüntü farklılığının haricinde yapınıza değer katabileceğiniz, şık görünümüyle dikkat çekecek bir Turnike sistemidir. Turnike Sisteminde farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıntılar.

Bel Tipi Turnike Sistemi Model 313; Yaya geçiş noktanızı kontrollü ve güvenli bir geçiş sistemine çevirmek istiyorsunuz ancak Turnike Sistemini kuracağınız alan dar ve kısıtlı. Bu sorunun üstesinden gelebilecek ölçülere sahip Turnike Sistemi modelimiz sizin çözüm ürününüz olabilir. İnceleyeceğiniz Turnike modelimiz kısıtlı alanlar için dizayn edilmiş Turnike Sistemi modelimizdir. Ayrıntılar.


Jetonlu veya Paralı Turnike Sistemi Model 303J; Yaya girişinden gelir elde etmek isteyenlere her yaya geçişinden ücret almayı düşünenler için dizayn edilen Jetonlu veya paralı geçiş turnike modelimizdir. Eğlence yerleri girişlerinde ve WC girişlerinde kullanılabilecek bu modelimiz ister Jeton ile ister 1.-TL para ile çalışan Turnike versiyonudur. Ayrıntılar.