Blog

Turnike Sistemi

Turnike Sistemi

Turnike Sistemi

Model : 303 Bel Tip Turnike Sistemi

Turnike Sistemi

Turnike Sistemi

İncelemekte olduğunuz 303 Model Bel Tip Turnike Sistemi, diğer modellere göre daha uzun ve çift ayaklı olması nedeniyle kullanılacağı yere kolay ve sağlam şekilde monte edilebilir. Üzerine Kart okuyucu veya Parmakizi okuyucu kolayca entegre edilebilmekte, her türlü access control sistemi ile uyumlu çalışabilmektedir.

Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen 303 Model Bel Tip Turnike Sistemi, paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektrostatik toz boyalı olarak üretilebilir. Turnike mekanizmanın en büyük avantajı mandal yataklarının gövdeye monoblok olmasıdır. Bu sayede darbeli çalışan turnike sistemi mekanizmasında gevşeme ve çözülme olmaz. Turnikelerimiz elektromekanik mekanizma sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi son kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.

 

Turnike Sistemi montaj şekli

Turnike ayak altlarından 220V enerji ve Kart okuyucunun yapısına uygun iletişim kablosu girişi yapılır. Ayak altlarında bulunan pleytler zemine tutturulur. Bu pleytlerin üzerine gelecek şekilde Turnike ayakları yerleştirilip pleytlere sabitlenir.  Ayak içinden alınan 220V enerji kablosu ilgili klemense girilir. Okuyucu röle çıkışı A veya B yönüne girişi yapılır ve Montaj bitirilir. İyi günlerde kullanabilirsiniz.