Hızlı Optik Turnike Sistemi

Hızlı Optik Turnike Sistemi

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu, tesis yaya kapasitesinin yüksek olduğu iş merkezi, fabrika veya residance gibi yerlerde yaya geçiş kontrol sistemi kurulması ve aynı zamanda görsellik sağlaması açısından dizayn edilen hızlı geçiş turnikesi optik turnike sistemleri hem geçiş kontrol sorununuzu çözer hemde tesisinize değer katar. Bel tip turnike sistemlerine göre daha hızlı geçiş ve temassız geçiş sağlayan Hızlı Optik turnike sistemi iç mekan turnike modelidir. Her türlü Kart okuyucu, Biometrik okuyucu ile entegre olabilen hızlı turnike sistemleri led geçiş göstergeleri ve kanat aydınlatmaları ile tesis girişinize şık bir görünüm sağlar. Aşağıda inceleyeceğiniz modellerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiyi firma personellerimizden alabilir, ücretsiz keşif imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Hızlı Optik Turnike Sistemi ve Modeller

hızlı optik turnike

Optik Turnike Sistemi Model 111

Yaya geçiş güvenliği sağlarken tesisinizin loby bölümüne görünüm ve kalite sağlamak istiyorsanız aradığınız ürün 111 Model Hızlı Optik Turnike Sistemidir. 50 cm geçiş koridoru ile mümkün olduğunca daraltılmış kasa yapısıyla, alan yetersizliği olan mekanlara uygun bir Hızlı geçiş Turnikesidir. Ayrıntılar.

optik turnike

Hızlı Optik Turnike Sistemi Model 101

Yaya geçiş güvenlik seviyesi daha üst bir model olan 101 model Optik Turnike Sistemi, led ışıklı geçiş göstergeleri ve kanat aydınlatması ile hem sorununuzun çözümünü sağlamakta hede tesisinize değer katmaktadır. 55 cm geçiş aralığı ile rahat bir geçiş konforu sağlayan Hızlı geçiş Turnike modelimizdir. Ayrıntılar.

optik turnike

Optik Turnike Sistemi Model 201

Farklı kanat yapısı ve çalışma prensibi ile mimari açıdan fark yaratmaya çalışanlara uygun bir Hızlı geçiş Turnikesidir. 201 model hızlı optik turnike sistemi ile Tesis yaya geçiş güvenliğinizi sağlarken aynı zamanda lobynize şık bir görünüm sağlama imkanı bulabilirsiniz. Ayrıntılar.

hızlı turnike

Hızlı Optik Turnike Sistemi Model 301

En üst yaya geçiş güvenliği için üretilmiş olan 301 model optik turnike sistemi kaçak geçiş uyarı sistemiyle ve üstten atlamayı engelleyecek yüksek kanat yapısıyla tam bir yaya geçiş güvenliği ve tesis güvenliği saplamaktadır. Yüksek kanat yapısıyla güvenlik seviyeniz en üst seviyeye çıkar. Güvenliğin ve şıklığın ön planda olduğu yerler için dizayn edilmiştir. Ayrıntılar.