Bariyer

Kollu Bariyer Sistemleri

Otopark girişinizin kontrollü ve güvenli geçişe dönüştürülmesinde tercih edilen Kollu Bariyer Sistemleri kurulumu oldukça hızlı yapılabilen sistemleridir. Bariyer Sistemleri proje ihtiyaçlarına göre doğru tespit edilmesi gerekilen bir üründür. Yanlış tercih yatırımınızın boşa gitmesi anlamına gelecektir. Kollu Bariyer Sistemi kurulacak projede yol genişliği, yoğunluk, günlük sirkülasyon, tavan yüksekliği gibi etkenler bariyer sistemi sınıfını belirleyecektir. Proje ihtiyacına ve gelecekte oluşabilecek istekleri göz önünde bulundurarak yapılan tespit en doğru tespittir. Aşağıda Yarı Profesyonel ve Tam Profesyonel bariyer  modellerimizi inceleyebilirsiniz. İncelemeleriniz sonrası firma çalışanlarımızdan destek almayı unutmayınız. İrtibat için 0(212)2104677-78

Kollu Bariyer

Yarı Pro 1 Kollu Bariyer

24VDC motorlu olan bariyer sistemimiz 3-4-5-6 metrelik kol boyuna sahiptir. Kol bağlantısı gövdenin yan tarafından yapılmaktadır.Uzaktan kumanda sistemi ile otoparkınıza güvenle giriş yapabilirsiniz. Günlük maksimum 1000 hareketi karşılayabilecek olan kollu bariyer sistemi set olarak verilmektedir. Set içeriği ve diğer özellikler için  Tıklayınız.

Bariyer Sistemi

Yarı Pro 2 Kollu Bariyer

24VDC motorlu başka bir modelimizdir. Kol uzunluk alternatifleri 3-4-5-6- metredir. Kol bağlantısı gövdenin sağından ve solundan çıkan bağlantı aparatı ile ortalanarak bağlanır. Bu sayede karşılıklı senkronize çalışmalarda çok daha şık görüntü sergilenir. Günlük hareket kapasitesi maksimum 1000 hareket olan bariyer sistemi set olarak verilmektedir. Set içeriği ve diğer özellikler için Tıklayınız.

Kollu bariyer

Pro 1 Kollu Bariyer Sistemi

220V AC motorlu yüksek torklu ve güçlü redükdör grubuna sahip olan bariyer modelimiz profesyonel bariyer sınıfındadır. 3-4-5-6 metrelik kol takılabilen bu modelimiz otomatik geçiş sistemi olarak bilinen HGS Geçiş sistemi ve plaka okuma sistemleri ile sorunsuz entegre olabilir. Günlük sirkülasyon kapasitesi 5000 geçiş olan kollu bariyer aynı zamanda saçak bariyer sistemine dönüşebilir. Ürün ayrıntıları için  Tıklayınız.

Kollu Bariyer Sistemi

Pro 2 Kollu Bariyer Sistemi

220V motora sahip bir başka modelimizdir. Redüktör ve motor grubu üst sınıftır. Peş peşe geçişlerin olduğu yoğun yerlerde kullanılabilir. HGS etiket okuma sistemi, plaka okuma sistemi gibi otomatik geçiş sistemleri ile entegre çalışabilir. Mantar bariyer sistemi ve hidrolik yol bloğu entegrasyonuna müsayittir. Günlük 5000 geçiş adetine sahip kapasitesi ile üst sınıf bariyerlerden bir tanesidir. Ürün ayrıntıları için Tıklayınız.