Vip Turnike Sistemi

Vip Turnike Sistemi

Boy Tipi ve Bel Tipi Turnike Sistemleri her koşulda ihtiyacı karşılayamayabilir. Örneğin alışverişten gelmiş bir kişi poşetleriyle, bavuluyla gelen birisi, bebek arabalı bir kişi veya en önemlisi tekerlekli sandalyeli bir kişi bahsi geçen turnike sistemi modellerinden geçiş yapamaz. Bu sorunun önüne geçilmesi için dizayn edilen Vip Turnike mutlaka Bel tipi turnike ve Boy Tipi Turnike Sistemleri ile birlikte kullanılması gerekilen bir turnike modelidir. Aynı diğer turnike modellerinde olduğu gibi her türlü kart okuyucu ve biometrik okuyucu sistemleri ile entegre olabilen Vip Turnike sistemi komut aldıktan sonra açılır ve zamanlayıcısıyla otomatik kapanır. İç ve dış ortamlarda kullanılabilen Vip Turnike Sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için firma personelimiz ile temasa geçebilir, ücretsiz keşif imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Vip Turnike Sistemleri

Vip Turnike Sistemi

Özürlü Geçiş Turnike Sistemi Model 112

80 cm geçiş alanı oluşturabileceğiniz Vip Turnike Sistemi Şeffaf pleksi kanat yapısıyla şık bir görünüm sağlamaktadır. Kart okuyucu veya buton ile aldığı aç komutu ile 90 derece açılır, zamanlayıcısı ile veya vereceğiniz kapa komutu ile otomatik kapanır.  Ayrıntılar.

Vip Turnike

Vip Turnike Sistemi Model 212

Daha görünür olası için farklı bir kol şekline sahip olan Vip Turnike modelimiz açık pozisyonda 80 cm geçiş koridoru oluşturur. Daha hafif kanat yapısı ile daha hızlı bir geçiş koridoru sağlayabilir, her türlü kart okuyucu sistemiyle kullanabilirsiniz. Ayrıntılar.

Yaprak Turnike

Engelli Geçiş Turnike Sistemi Model 312

Rüzgardan etkilenmemesi için daha az kanat yüzeyine sahip olan vip turnike sistemi modelimiz açık alanlarda çok daha randımanlı kullanabileceğiniz bir modeldir. Her türlü kart okuyucu ve biometrik okuyucu entegrasyonuna sahiptir. Aç komutundan sonra sizlere 80 cm geçiş koridoru oluşturur ve otomatik kapanır. Ayrıntılar.

Vip Turnstile

Vip Turnike Sistemi Model SGWMC

Kapalı alanlar için dizayn edilmiş, diğer modellerimizden çok daha farklı bir görünüme sahip olan Vip Turnike modelimiz Vip geçişinize görsellik katmak için imal edilmiştir. Her türlü Kart okuyucu ve biometrik okuyucu ile entegre olabilmektedir. Ayrıntılar.


Market turnikesi

Elle itilen Turnike Sistemi Manuel Tip

Motor aksamı olmayan geçişleri kontrol altına alabileceğiniz Vip Turnike modelidir. Yaprak Turnike veya Market turnikesi olarak bilinen bu model, elle itilerek açılır ve kasa içerisinde gizli olan yay sistemi ile otomatik kapanır. Tek Yönlü ve Çift yönlü versiyonları mevcuttur. Ayrıntılar.