Trafik Ekipmanları

TRAFİK YER İŞARETLEMELERİ VE LEVHALAMALAR

Trafik işaretlemeleri araç ve yaya güvenliği arttırmak, sürücü ve yayalara işaretlemeler ile dırımlarını belirlemek için kullanılmaktadır.

Yer Çizgisi

 

HIZ KESİCİ TÜMSEK VE KASİSLER

Hız Kesici Tümsek ve Kasis ürünleri araçların yavaşlaması gereken noktalara montajı yapılarak yaya ve çevre güvenliği sağlanmaktadır. Kapalı Otoparklarda bina yaya çıkış önleri, Okul önleri, Site içi yollar, Çocuk oyun park alanına yakın yollar Hız Kesici Tümsek ve Kasislerle araç hızlarının düşürülmesi sağlanır, yaya güvenliği sağlanmaya çalışılınır. Bu tarz uygulamalarda araç sürücülerini dikkat kasis var levhasıyla uyarmanız ve azami hız levhası koymanız önerilmektedir. Hız Kesici, Kasis ve Tümsekler zemin yapınız ve geçen araç çeşitliliğine göre tespit edilmesi gerekilen ürünlerdir, yanlış model bir Hız Kesici kullanımınız malzemenin çok çabuk yıpranmasına ve görev görmez hale gelmesine sebebiyet verir. Konu ile ilgili firma personelimizden destek isteyiniz.

Yer Çizgisi

 

YOL BUTONLARI

Şerit belirleme, Park ceplerini oluşturma veya yol kenar sınırını belirlemek için kullanılan yol butonları reflektörlü yapısıyla sürücülerin dikkatini çekerek manevra ve sürüşte kolaylık sağlar. Ayrıca bombeli yapılarından dolayı araçlarda oluşturduğu titreşim ile şeridinden ayrılan dalgın sürücüler için bir uyarıcı unsur olur ve olası kazaların engellenmesine katkıda bulunur. Çift sıralı uygulama ile hız kesici göreviylede kullanılabilmektedir. Kullanım amacınıza uygun ürün tespiti için firma personelimizden destek isteyiniz.

Yer Çizgisi