Kamera Güvenlik Sistemleri

Gece Görüşlü IR Kamera Sistemleri; Güvenlik amacıyla kurulan kamera sistemlerinin tehlikenin en çok yaşandığı geceleyinde size iyi bir görüntü vermesi gerekmektedir, IR Kameralar güçlü gece görüşüyle güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır. IR Kamera seçenekleri için Tıklayınız.

DOME Kamera Sistemleri; Açık alanlarda olduğu kadar Otopark ve bina girişlerininde kayıt altına alınması önemli güvenlik unsurudur, kapalı mekanlarda şık görünümüyle DOME Kameralar tercih sebebidir. DOME Kamera seçenekleri için Tıklayınız.

IP Kamera Sistemleri; Networkün hazır olduğu konseptlerde kablolama maliyetinizin ortadan kalkması ve en önemlisi megapiksel  olarak görüntü aktarımı sebebiyle tercih edilen TCP/IP çıkışlı kameralardır. IP Kamera seçenekleri için Tıklayınız.

SPEED DOME Kamera Sistemleri; Açık ve geniş alanların kontrol altına alınmasında etkili olan SPEED DOME  Kamera Sistemleri adreslenerek önemli bölgelere otomatik dönmesi sağlanabilir, manuel kullanılabilir. SPEED DOME seçenekleri için Tıklayınız.


 

DVR Kayıt Cihazları Sistemleri; Kameraların görüntülerinin kaydedildiği DVR Cihazları kalitesi doğrultusunda size görüntü kalitesi, gerçek zamanlı görüntü ve Akıllı Telefon ve tabletlerden ulaşabilme imkanı sağlar, dolayısıyla tercih edilecek cihaz son derece önemlidir. DVR Kayıt Cihazı seçenekleri için Tıklayınız.

Çok Yakında;

Çok Yakında;

Çok Yakında;