Hakkımızda

FARKLILIĞIMIZI HİSSEDECEKSİNİZ

TeknoperTEKNOPER Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Ticaret Ltd. Şti., Personel kontrolü, Araç kontrolü ve Güvenlik Sistemleri üzerine çözüm ortağınız olmak üzere kurulmuştur.

Personel Kontrol Sistemleri ana başlığı altında PDKS, Turnikeli Geçiş Sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Bekçi Tur Sistemleri, Üst Arama Dedektörleri;

Araç Kontrol Sistemleri ana başlığı altında  Bariyer Sistemleri, Hidrolik Baba Sistemleri, Kent Mobilyası olarak bilinen Sabit Babalar, Hız Kesiciler (Kasis), Yol Butonları, Park Ayraçları, Trafik Konileri ve Profesyonel Otopark Sistemleri;

Güvenlik Sistemleri ana başlığı altında ise Kamera Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri ve Hırsız Alarm Sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir.

Ürün portföyünü konularında en iyi olan markalarla oluşturan firmamız, Kaliteli ürün anlayışını, kaliteli hizmet anlayışı ile pekiştirip satış ve satış sonrası hizmetleriyle sektöründe farklı bir çizgide olmayı hedef seçmiştir. Her zaman bir adım önde olmayı prensip edinen firmamız, bulunduğu standartlarda kalmayı değil standartlarını sürekli geliştirme düşüncesi içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.  Bize duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla;