Blog

Pro 2 Bariyer Sistemi

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri otopark giriş ve çıkışında park alanının ve içerideki arabaların güvenliğini sağlayan varsa güvenlik elemanının işini kolaylaştırıp asli görevi olan güvenlik unsurunu tam manasıyla yerine getirebilmesini sağlayan sistemlerdir. Kollu Bariyer Sistemi kapatılacak olan yolun genişliğine ve otopark kapasite ve sirkülasyonuna göre model tespiti yapılması gerekilen ürün grubundadır. Doğru Kollu Bariyer Sistemi seçimi yatırımınızında doğru yapılmasını sağlayacaktır. Kollu Bariyer Sistemi uzaktan kumanda, kartlı abone geçiş, HGS, OGS, Plaka Tanıma gibi sistemlerle entegre edilebilmektedir. Kollu bariyer sistemi alımınızda doğru model seçimi için firma personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Pro 2 Kollu Bariyer Sistemi

 

Bariyer Sistemleri

İncelemekte olduğunuz Bariyer Sistemi Profesyonel Tip olup, Yarı Profesyonellere göre çok daha hızlı bariyerlerdir. 220Volt motora sahip olan pro2 kollu bariyer sistemi 3-4-5-6 metrelik kol metrajları ile çalışan modellere sahiptir. Kol boyuna göre hareket hızı 3, 5-6 sn aralığındadır. İncelediğiniz Bariyer Sistemi Biletli Otopark Sistemleri ve HGS Otomatik Bariyer Geçiş Sistemleri entegrasyonunda tercih sebebidir. Tavan yüksekliği yetersiz montaj yerlerinde mafsallı kırılan kol takılabilen kollu bariyer sistemi uzaktan kumanda ile çalışabilir. Karşılıklı senkronize çalışmaya müsait elektronik devreye sahiptir.

Bariyer Sistemleri Özellikleri

Kapatılacak yol genişliğine göre 3 mtr, 4 mtr, 5 mtr ve 6 mtr kol boylu modelleri vardır. Daha geniş alan kapamaları için karşılıklı iki bariyer önerilmektedir. İncelemekte olduğunuz Bariyer sistemi modelimiz senkronize çalışmaya uygun elektronik kart yapısına sahiptir.

Bariyer Sistemi uygulaması yapılacak yer kapalı alan olabilmektedir. Böyle bir durumda bariyer kolu açıldığında tavana çarpmaması için mafsallı kol denilen kırılan kol uygulaması yapılması gerekmektedir. İncelediğiniz bariyer Sistemimiz bu uygulamaya müsaittir.

Bazı uygulamalarda Bariyer alüminyum kolu görsel olarak yetersiz kalmaktadır, hem sokak hayvanlarının içeriye girişini engellemek hemde daha belirgin bir görüntü sergilemek için saçaklı kol uygulaması istenmektedir. İncelediğiniz bariyer modelimiz saçaklı çit kol bariyer olarak kullanılabilmektedir.

Tüm bariyerlerde olduğu gibi kol alt hizasında bulunan araç veya şahsın güvenliği için sisteme emniyet fotoseli bağlanabilmektedir. Ücretli park sistemi uygulamalarında bariyer sistemleri araç dedektörü ile güvenliği sağlanmaktadır.

Otomatik geçiş sistemi olarak isimlendirilen HGS etiket okuma sistemi ve Plaka okuma sistemi ile entegre olabilecek kart yapısına sahiptir.

Yüksek güvenlik gerektiren girişlerde kullanılan Mantar bariyer sistemleri ve Hidrolik yol blok sistemleri ile %100 senkronize çalışabilecek elektronik kart yapısına sahiptir.

Bariyer Sistemleri Uygulama

Kollu Bariyer Sistemi montajında Bariyer sistemi gövdesinin konulacağı yere 220V enerji getirilmesi ve zeminin beton olması gerekmektedir. Montaj yerinden Güvenlik kulübesine Buton kablosu ve gene montaj yerinden karşı Kol destek çatalına sinyal kablosu götürülmesi gerekir. Altyapı hazır olduktan sonra Kollu Bariyer Sistemi montajı bir günde bitirilmektedir.

Etiket : Bariyer Sistemleri, Kollu Bariyer Sistemi, Mantar Bariyer Sistemi, Bariyer, Kumandalı Bariyer Sistemi, Plaka okumalı bariyer, etiket okumalı bariyer sistemi, site giriş bariyeri, kollu bariyer, mantar bariyer, bariyer sistemi,