Blog

Pro 1 Kollu Bariyer

PRO 1 Kollu Bariyer

Bariyer Sistemleri otopark giriş ve çıkışında park alanının ve içerideki arabaların güvenliğini sağlayan varsa güvenlik elemanının işini kolaylaştırıp asli görevi olan güvenlik unsurunu tam manasıyla yerine getirebilmesini sağlayan sistemlerdir. Bariyer Sistemi kapatılacak olan yolun genişliğine ve otopark kapasite ve sirkülasyonuna göre model tespiti yapılması gerekilen ürün grubundadır. Doğru Bariyer Sistemi seçimi yatırımınızında doğru yapılmasını sağlayacaktır. Kollu Bariyer Sistemi uzaktan kumanda, kartlı abone geçiş, HGS etiket okuma sistemi, OGS Tag algılama sistemi, Plaka Okuma sistemi gibi sistemlerle entegre edilebilmektedir. Kollu bariyer sistemi alımınızda doğru model seçimi için firma personelimizden bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz keşif imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kollu Bariyer Sistemi Pro1

 

Kollu Bariyer

İncelemekte olduğunuz Bariyer Sistemi Profesyonel Tip olup, Yarı Profesyonellere göre çok daha hızlı bariyerlerdir. 220V motora sahip olan bariyer sistemi, kol boyuna göre hareket hızı 3,5-6 sn aralığındadır. Motor ve redüktör grubu sınıfının en iyisidir, HGS geçiş sistemlerinde ve Plaka okuma sistemlerinde peş peşe geçişlerde çokça rastlanan kol hareketi tamamlanmadan ters harekete geçebilme yeteneği bu bariyer modelimizde üst seviyededir. Bu nedenle incelediğiniz Kollu Bariyer modelimiz, Biletli Otopark Sistemleri,  HGS Otomatik Geçiş Sistemleri , plaka okuma sistemi entegrasyonunda tercih sebebidir.

Kollu Bariyer Sistemi Özellikleri

  • 3 mtr, 4 mtr, 5 mtr ve 6 metre kol boylu modelleri vardır.
  • Tavan yüksekliği yetersiz alanlarda kullanılabilmesi için kırılan kol – Mafsallı kol takılabilir.
  • Bariyer sistemi kol altında olabilecek kazaların önlemi için Emniyet Fotoseli ve Araç Algılayıcı (Loop Coil) bağlama imkanı vardır.
  • Mikroişlemci kontrol ünitesi mevcuttur. Her türlü oem entegrasyon sağlanabilir.
  • Mantar Bariyer ve Hidrolik Yol Bloğu Road Blocker sistemleri ile birlikte kullanılabilir.
  • Saçaklı Kol – çit kol takılabilir, Kollu Bariyer sistemi siparişinizde belirtmeniz gerekmektedir.

Bariyer Sistemi PRO 1 Uygulama

Bariyer Sistemleri montajında Bariyer gövdesinin konulacağı yere 220V enerji getirilmesi ve enerji kablosu ortada kalacak şekilde 50 x 50 cm zemine beton uygulaması yapılması gerekmektedir. Montaj yerinden güvenlik kulübesine Buton kablosu ve gene montaj yerinden karşı Kol destek çatalına emniyet fotoseli için sinyal kablosu götürülmesi gerekir. Altyapı hazır olduktan sonra Kollu Bariyer Sistemi montajı bir gün içerisinde yapılıp test ve devreye alma işlemlerine geçilir.

Bariyer, Bariyer Sistemi, HGS Bariyer Sistemi, Kumandalı Bariyer Sistemi, Site giriş bariyer sistemi, Otopark giriş bariyeri, Mantar Bariyer Sistemi, Bariyer Sistemleri