Blog

Turnike

Turnike Sistemi

Turnike

Model : 303A Bel Tip Turnike Sistemi

 

Turnike

Turnike

İncelemekte olduğunuz 303A Model Turnike, diğer modellere göre daha uzun ve çift ayaklı olması nedeniyle kullanılacağı yere kolay ve sağlam şekilde monte edilebilir. Üzerine proximity, mifare, HID veya biometrik okuyucular Yüz Tanıma, El Okuma, Parmakizi okuma sistemleri kolayca entegre edilebilmekte, her türlü access control sistemi ile uyumlu çalışabilmektedir. 20° açılı kapağı sayesinde entegre edilen okuyuculara kullanıcıların doğru açıyla yanaşmaları sağlanmaktadır.

Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen 303A Model Turnike, paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektrostatik toz boyalı olarak üretilebilir. Turnikelerimiz elektromekanik mekanizma sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi son kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.

Turnike Sistemi montaj şekli

Turnike ayak altlarından 220V enerji ve Kart okuyucunun yapısına uygun iletişim kablosu girişi yapılır. Ayak altlarında bulunan pleytler zemine tutturulur. Bu pleytlerin üzerine gelecek şekilde Turnike ayakları yerleştirilip pleytlere sabitlenir.  Ayak içinden alınan 220V enerji kablosu ilgili klemense girilir. Okuyucu röle çıkışı A veya B yönüne girişi yapılır ve Montaj bitirilir. İyi günlerde kullanabilirsiniz.