Blog

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri, Tripod Turnike, Bel tip Turnike

Turnike Sistemleri

Model : 313 Bel Tip Turnike Sistemleri

 

Turnike Sistemleri
Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

İncelemekte olduğunuz 313 Model Bel Tip Turnike Sistemleri, dış ölçüleri mümkün olan en küçük boyutlarda tasarlanmış ve böylelikle dar bölgelerde de kullanıma uygun hale getirilmiştir. 313 Model Bel Tip Turnike Sistemleri her türlü proximity, manyetik veya biometrik okuyucu ile uyum içerisinde çalışabilmektedir.

Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen 313 Model Bel Tip Turnike Sistemleri, paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektrostatik toz boyalı olarak üretilebilir. Turnike Sistemleri mekanizmanın en büyük avantajı mandal yataklarının gövdeye monoblok olmasıdır. Bu sayede darbeli çalışan turnike sistemleri mekanizmasında gevşeme ve çözülme olmaz. Turnike Sistemleri elektromekanik mekanizma sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi son kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.

 

Turnike Sistemleri montaj şekli

Turnike ayak altından 220V enerji ve Kart okuyucunun yapısına uygun iletişim kablosu girişi yapılır. Ayak altında bulunan pleyt zemine tutturulur. Bu pleytin üzerine gelecek şekilde Turnike ayağı yerleştirilip pleyte sabitlenir.  Ayak içinden alınan 220V enerji kablosu ilgili klemense girilir. Okuyucu röle çıkışı A veya B yönüne girişi yapılır ve Montaj bitirilir. İyi günlerde kullanabilirsiniz.