Blog

Yarı Pro 2 Bariyer Sistemi

Site Giriş Bariyeri

İnsanların toplu konut projelerinde yer almak istemesi site imkanlarından faydalanması daha modern koşullarda yaşam isteği ile doğru orantılıdır. Ancak site güvenliğinin yetersiz oluşu bu yaşam tarzı hayallerinizin sona ermesine sebebiyet verebilir. Site genel güvenliğinin bir unsuru, araç geçiş noktalarına giriş bariyeri kurulmasıdır. Kurulacak olan site giriş bariyeri ile site araç geçişi güvenli hale gelecek güvenlik unsurlarınızın görevini daha doğru yapmasını sağlayabileceksiniz.

Site Giriş Bariyeri Dynamic

(Yarı Profesyonel Bariyer)

site giriş bariyeri

 

İncelemekte olduğunuz site giriş bariyeri Yarı Profesyonel Sınıftadır. Site, Fabrika ve apartman otopark girişlerinde rahatlıkla kullanılabilir. 24V DC Motoru sayesinde tasarrufludur ve akü ile besleme imkanı verir. Gövdeden çift kasnak çıkışlı kolu sayesinde daha dengelidir, karşılıklı senkronize çalışmada daha düzgün bir yerleşim sağlar. Ayrıca Elektronik kart yapısı sayesinde Kartlı geçiş sistemleri ve HGS geçiş sistemleri , plaka okuma sistemleri entegrasyonu sağlanarak daha konforlu bir araç geçiş sistemine dönüşebilir.

 

 

Bariyer Sistemi Özellikleri

  • 4 ve 6 metre kol boyu takılabilen modelleri vardır.
  • Site giriş bariyeri ağırlık dengeleyici yay sistemi ile motor yükü hafifletilmiştir.
  • 24V Dc motorludur.
  • Arıza durumunda mekanizma kilidi açılarak çok kolay bir biçimde bariyerinizi manuel olarak açabilirsiniz.
  • Bariyer kol altında olabilecek kol çarpma kazalarının önüne geçmek için emniyet fotoseli takılabilmesi veya araç algılayıcı loop dedektör bağlanabilmesi mümkündür.

Sistem Set olarak verilmektedir, set içeriği aşağıda listelenmiştir.

  • 1 adet Sinyal alıcı
  • 1 adet Uzaktan Kumanda
  • 1 takım Emniyet Fotoseli
  • 1 adet Kol destek çatalı
  • 1 adet Flaşör

Site giriş bariyeri sistemi montaj bilgileri

Bariyer sisteminin montajlanacağı zemin beton olmalıdır. Kendi su basması alt platformu olması dolayısıyla hazırlayacağınız 50 x 50 cm beton zemini yükseltmenize gerek kalmamaktadır. Beton alanın orta noktasından 220V enerji için enerji kablosu, bariyer kolunun ineceği uçtan gene beton zemin ortasına fotosel bağlantısı için sinyal kablosu hazır olması gerekmektedir. Bariyer Sistemine hareket komutu verecek olan güvenlik kulübesi butonu, HGS etiket okuma sistemi veya plaka okuma sistemi tetik kablosu beton alanımızın ortasına kadar getirilmelidir. Altyapı hazır olduktan sonra gövde montajı ve gerekli kablo bağlantıları yapılarak site giriş bariyeri devreye alınır.

Bariyer Sistemi, kollu bariyer sistemleri, site giriş kontrol, otopark giriş bariyeri, kumandalı bariyer, site hgs geçiş, plaka okumalı bariyer, hızlı bariyer, otopark bariyeri, bariyer sistemleri