Blog

Road Blocker Sistemi

MİNİ ROAD BLOCKER SİSTEMİ – YOL BLOK SİSTEMİ

Yol Bloğu SistemiAraç giriş ve çıkış noktalarında güvenli ve kontrollü geçişin sağlanabilmesi için dizayn edilen Mini Road Blocker sistemi, aslında Hidrolik Baba (Mantar Bariyer) ile Road Blocker arasında bir üründür. Dizaynı ve ilave özellikleri ile ön plana çıkan bu ürünümüz Hidrolik yapısıyla oldukça sessiz çalışmaktadır.

Hidrolik Mini Road Blocker Sistemleri yüksek güvenlik gerektiren yerlerin Araç giriş-çıkış noktasına yerleştirilen, kötü niyetli araç girişlerini, henüz giriş alanında engelleyen hidrolik prensibiyle çalışan yerden Yol Bloğu sistemleridir.

Mini Road Blocker sistemi bir kontrol paneline bağlı olmak üzere 1′li, 2′li, 3′lü, 4′lü ve 5′li senkronize çalışan Yol Bloğu setlerinden oluşabilir. Sistem Uzaktan Kumanda, kart okuyucu, Otomatik Geçiş Sistemi ile entegre çalışabilmektedir.
MİNİ ROAD BLOCKER SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

 • Mini Road Blocker dayanımı ve sessizliği ispatlanmış Hidrolik çalışma prensibine göre üretilmiştir.
 • Sistemin açık pozisyonda yerden yüksekliği 50 cm’dir.
 • Mini Road Blocker Kontrol paneline bağlı olarak 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li olarak senkronize çalışabilir.
 • Mikroişlemci kontrollü olması sayesinde diğer OEM ürünlerle entegre çalışabilir. Örn: Kart Okuyucular, Biometrik okuyucular, Uzaktan Kumanda, Otomatik Geçiş sistemi v.s.
 • Road Blocker kurulumunda 1 metre derinliğinde kazı yapılması dolayısıyla kurulum alanından yeraltı şebekesi geçmemesi gerekir.

ROAD BLOCKER SİSTEMİ

Road BlockerKötü niyetli araç girişlerini kesinlikle engellemek adına kullanılan Road Blocker veya Yol Bloğu sistemi yapılarınızı ve can güvenliğinizi emniyet altına alan unsurlardan bir tanesidir. Dizaynı ve ilave özellikleri ile ön plana çıkan bu ürünümüz Hidrolik yapısıyla oldukça sessiz çalışmaktadır.

Hidrolik Road Blocker Sistemleri yüksek güvenlik gerektiren yerlerin Araç giriş-çıkış noktasına yerleştirilen, kötü niyetli araç girişlerini, henüz giriş alanında engelleyen hidrolik prensibiyle çalışan yerden çikan Yol Bloğu sistemleridir. Yekpare yapısıyla kötü niyetli girişleri kesinlikle engeller.

Road Blocker sistemi bir kontrol paneline bağlı olmak üzere 2, 3, 4, 5 metrelik Yol Bloğu setlerinden oluşabilir. Sistem Uzaktan Kumanda, kart okuyucu, Otomatik Geçiş Sistemi ile entegre çalışabilmektedir.
ROAD BLOCKER ÖZELLİKLERİ

 • Yol Blok sistemi sessiz çalışması ve dayanımı sebebiyle Hidrolik sisteme göre dizayn edilmiştir.
 • Sistemin açık pozisyonda yerden yüksekliği 60cm’dir.
 • Mikroişlemcili kontrol paneli sayesinde Sistem Kart okuyucu, Biometrik okuyucu, Uzaktan Kumanda, Buton Kontrollü veya Otomatik Geçiş Sistemi entegrasyonuyla çalışabilir.
 • Kontrollü araç geçişi esnasında sistemin araçlara zarar vermemesi için emniyeti fotosel veya Araç Algılayıcı Sistemlerle sağlanmaktadır.
 • Road Blocker Sistemi 2-3-4-5 metrelik versiyonlarda üretilmektedir.
 • Diğer Teknik ayrıntılar ve uygulama şekli ile ilgili bilgiler için konusunda uzmanlaşmış Müşteri Temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.