Blog

Mantar Bariyer Sistemi

Mantar Bariyer Sistemi, Hidrolik Baba Sistemi

Mantar Bariyerİncelemekte olduğunuz ürün kontrollü geçiş gereksinimi olan Araç girişleri için dizayn edilmiştir, Dizaynı ve ilave özellikleri ile ön plana çıkan bu ürünümüz Hidrolik yapısıyla oldukça sessiz çalışmaktadır.

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri yüksek güvenlik gerektiren yerlerin Araç giriş-çıkış noktasına yerleştirilen, kötü niyetli araç girişlerini, henüz giriş alanında engelleyen hidrolik prensibiyle çalışan yerden çıkan silindir sistemleridir.

Mantar Bariyer sistemi bir kontrol paneline bağlı olmak üzere 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li ve 6’lı senkronize çalışan Baba setlerinden oluşabilir. Sistem Uzaktan Kumanda, kart okuyucu, Otomatik Geçiş Sistemi ile entegre çalışabilmektedir. Sistemin en büyük özelliği çeliğin üzerine giydirilmiş olan 3 cm et kalınlığındaki Trafik sarısı gömleğin değiştirilebilir yapısıdır, zaman içerisinde oluşabilecek yıpranma veya kırılma neticesinde oluşan görüntü kirliliği gömleğin değiştirilmesi ile malzemenin ilk günkü görüntüsü sağlanır. Sistem HGS Sistemi, kartlı Sistem ile entegre çalışabilmektedir.

 

MANTAR BARİYER – SİLİNDİR BABA ÖZELLİKLERİ
  • Mantar Bariyer açık pozisyonda yerden yüksekliği 50cm’dir.
  • Silindir Babanın hareketli kısmı 26cm çapındadır.
  • Mantar Bariyeri oluşturan silindir 26mm et kalınlığında olup, Trafik Sarısı olan RAL 1028 özel bir malzeme ile kaplanmıştır. Silindir yapıya gelebilecek bir çarpma veya sürtmede 1 cm derinliğinde çizilse bile gene alttan Sarı renk çıkacaktır, görüntü kirliliği olmayacaktır.
  • Mantar Bariyerin Silindir bölümünü üst kapağı içerisine gizlenen Güneş enerjili flaşör sistemi gece Sistemin fark edilmesini kolaylaştırmaktadır.
  • Kontrol Paneline bağlı olarak Sistem 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı senkronize çalıştırılabilir.
  • Kontrol panelinin mikro işlemci kontrollü yapısı sayesinde sistem OEM cihazlarla entegre çalışabilir. Örn: Uzaktan Kumanda, Otomatik Geçiş Sistemi, Biometrik Okuyucular, Kart Okuyucular v.b.
  • Mantar Bariyer Sessiz ve dayanımı yüksek olması dolayısıyla Hidrolik prensibine göre üretilmiştir.
  • Sistem üzerinde araç varken devreye girmemesi için emniyet amacıyla fotoselle veya Araç Algılayıcı dedektörlerle entegre çalışabilmektedir.
  • Hidrolik Baba sisteminin diğer Teknik özellikleri ve uygulamayı düşündüğünüz yerin uygunluğu ile ilgili bilgiler için konusunda uzmanlaşmış Müşteri Temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

 

 

 

Mantar Bariyer Sistemi, Hidrolik Sistem, Yerden Çıkan Mantar Baba, Ledli Mantar Bariyer, Hidrolik Baba, Mantar Baba, Hidrolik Mantar Baba, Hidrolik Silindir Baba, Kumandalı Hidrolik Baba, Mantar Bariyer, Kollu Bariyer, Otopark Bariyeri, Park Bariyeri, Bariyer Sistemi, HGS, OGS, Baba, Road Blocker, Teleskopik Road Blocker, Yol Engeli